مصالح تکمیلی

 

چسب کاشی

 

برای اجرای كاشی و سنگ بر روی ديوارهای خشک، از چسب كاشی استفاده می شود. چسب های كاشی در رده های مقاومتی مختلفی تولید شده و نوع چسب كاشی بر اساس كاربرد، جنس، وزن و ابعاد قطعات مورد استفاده انتخاب می شود.

 پرایمر زیر رنگ (Tiefengrund)


برای آماده سازی صفحات جهت پذيرش پوشش های نهايی (نظیر رنگ روغنی، كاغذ ديواری، سنگ و يا كاشی) در فضاهای خشک، از پرايمر تیف نگروند استفاده می شود.


 بتونه درزگیر


بتونه درزگیر براي درزگیري صفحات روكش دار گچي به كار مي رود. اين بتونه همراه با نوار درزگیر اجرا شده و بدين ترتیب ساختاري مسلح و مستحكم تشكیل مي شود. اين ملات به صورت لايه اي نازک با ضخامت 1 تا 2 میلي متر اجرا مي گردد. در صورت اجراي بتونه به شكل چند مرحله اي، مي توان تا ضخامت حداكثر 10 میليمتر از اين محصول استفاده نمود.


ماستیک


ماستیک جهت دستیابي به سطحي صاف و يكدست، بر روي سطوح ايجاد شده با پنل هاي گچي اجرا مي شود. سطح به دست آمده با اين محصول، زيرسازي بسیار مناسبي براي پوشش نهايي كار ايجاد می نمايد.نکته:

درحال حاضر برخی از محصولات فوق توسط اکثر تولید کنندگان تولید شده ولی برخی از محصولات تنها توسط شرکت کی پلاس (کناف) تولید می شود. لذا احتمال کمبود برخی از محصولات فوق در بازار وجود دارد.

howdy,

welcome to our house of plants

we just need your login details and you're good to go

don't call us.
we will coconut
you